Zobacz nasz profil na facebooku

Glucosamine + Chondroitine

GLUKOZAMINA Z CHONDROITYNĄ

Glukozamina z chondroityną stanowi skuteczną ochronę stawów. Preparat zawiera siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny, które budują tkankę łączną, szczególnie chrząstkę stawów, biorą udział w wytwarzaniu kolagenu, podnoszą odporność organizmu, zmniejszają stany zapalne organizmu.

Glukozamina z chondroityną doskonale sprawdza się w walce ze skutkami kontuzji sportowych. Jest stosowana w profilaktyce i w leczeniu urazów więzadeł, ścięgien i stawów. Zapobiega powstawaniu zmian zwyrodnieniowych oraz łagodzi skutki sztywności stawów u ludzi starszych.

Glukozamina to aminocukier, który jest podstawowym składnikiem mazi stawowej. Jeśli organizm nie dysponuje wystarczającą ilością glukozaminy, maź staje się rzadsza i bardziej wodnista, stawy nie są wystarczająco "smarowane" i są bardziej podatne na uszkodzenia.

Chondroityna jest mukopolisacharydem odgrywającym kluczową rolę w wytwarzaniu proteoglikanów chrząstki stawowej. Działa przeciwbólowo, zwiększa ruchomość i stabilizuje szerokość szpary stawowej.

Witamina C i cynk – wspomagają syntezę tkanki łącznej


Sposób użycia: spożywać 2 kapsułki dwa razy dziennie popijając szklanką wody.

Opakowanie: 120 kapsułek puszka

 

 

cena: 90.00 PLN Kup teraz